Skip to main content Skip to search

Apie mus

APIE MUS

Tai, ką supratome nuoseklaus ir daug metų trunkančio darbo metu, jog tvarkinga ir patikima buhalterija yra sėkmingo verslo kompanionė. Tiksli apskaita, įmonei palankių ir svarbių įstatymų išmanymas, apdairumas ir patirtis veda į tvarų ir augantį verslą.

Buhalterinės apskaitos srityje dirbame nuo 2016 metų. Savo patirtį gilinome ne tik skirtingose apskaitos sferose, bet ir dirbdami su įvairiais verslais. Sukaupta praktinė patirtis leidžia mums pasiūlyti protingus, pinigus ir laiką taupančius, sprendimus jūsų verslui.

„D&R Accounting” yra Lietuvos buhalterių ir audito asociacijos (LBAA) nariai. Šiuo metu viena iš kompanijos įkūrėjų Dovilė šioje asociacijoje siekia Buhalterio Profesionalo vardo, kurį LBAA suteikia tik atitinkamą patirtį turintiems ir 3 egzaminus išlaikiusiems buhalteriams. Svarbu pastebėti, jog Buhalterio Profesionalo vardą Lietuvoje šiuo metu turi tik apie 141 asmuo.

Tikriausiai jūs jau supratote, jog mūsų vertybės – žinios ir kokybė. Tai užtikrina aukščiausius rezultatus, kurie veda į visapusį klientų pasitikėjimą mumis. Mūsų tikslas – pasirūpinti profesionalia buhalterine apskaita, kuri yra naudinga mūsų klientui ir vadovautis galiojančiais įstatymais bei sekti jų pokyčius.