Skip to main content Skip to search

About us

ABOUT US

Viskas prasidėjo, nuo didelių simpatijų matematikai. Dar būdama mokykloje mielai pasinerdavau į skaičius ir jų pasaulyje man puikiai sekėsi. Supratau, kad tolimesnis profesinis kelias turėtų būti susijęs su jais ir ėmiau svarstyti buhalterinės apskaitos specialybę. Dabar jau žinau, kad tai buvo teisingas pasirikimas.

Ilgainiui apskaita tapo ne tik mano darbu, bet kone ir hobiu,  nes daug apie tai domėjausi ir turėjau tikslą – įvairiems verslams rasti priimtiniausius ir naudingiausius sprendimus. Visada kėliau sau kartelę būti profesionalia buhaltere, kuri ypač gerai išmano savo darbą, gali patarti ar pasiūlyti sprendimus įvairiose situacijose. Tikiu, kad profesionali buhalterė tampa vienu svarbiausių įmonės pasirinkimų, kuomet formuojamas kolektyvas ar siekiama išorinio bendradarbiavimo.

Apskaita – tai dinamiška sritis

Dirbant buhaltere, būtina nuolat tuo gyventi, domėtis ir žengti koja kojon su pokyčiais. Norėdami klientams pasiūlyti kokybiškas ir profesionalias paslaugas, kurias gera atstovauti, įkūrėme „D&R accounting”. Nuoseklaus ir daug metų trunkančio darbo metu įsitikinome, jog tvarkinga ir patikima buhalterija yra sėkmingo verslo kompanionė. Tiksli apskaita, įmonei palankių ir svarbių įstatymų išmanymas, apdairumas ir patirtis veda į tvarų ir augantį verslą. Profesionali buhalterė tampa atsakinga už tinkamą įstatymų taikymą ir jų išmanymą, todėl neša nemenką atsakomybę.

Buhalterinės apskaitos srityje dirbame nuo 2016 metų. Savo patirtį gilinome ne tik skirtingose apskaitos sferose, bet ir dirbdami su įvairiais verslais. Sukaupta praktinė patirtis leidžia mums pasiūlyti protingus, pinigus ir laiką taupančius, sprendimus jūsų verslui, o tai ypatingai vertina mūsų klientai.

"D&R Accounting" are members of the Lithuanian Accountants and Audit Association (LBAA). Currently, one of the founders of the company, Dovilė, is seeking the title of Professional Accountant in this association, which LBAA gives only to accountants with relevant experience and who have passed 3 exams. It is important to note that only about 141 people in Lithuania currently hold the title of Professional Accountant.

You probably already understood that our values ​​are knowledge and quality. This ensures superior results, which leads to total customer trust in us. Our goal is to provide professional accounting that is beneficial to our client and follows current laws and their changes.

D&R Accounting carries out:

  • accounting,
  • personnel accounting,
  • commerce accounting,
  • consulting on accounting issues.

It is extremely important that the accountant has deep knowledge of accounting, so we are glad that our many years of experience allow us to offer this to you. Diligence and responsibility become inseparable companions of our business, which create long-term mutual trust.

Let's create the financial success of your business together!